Untitled Document


NEDEN KATILMALISINIZ

1-Sektörlerin nabzını tutan ReedTüyap fuarları profesyonel standartlarda ihtiyaç ve beklentileri karşılamayı hedefliyor. Fuarlar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen liderlerin ve  marka yaratmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmaların uluslararası yeni pazarlara açılma fırsatı bulacakları, en son ürün ve yeniliklerini bir arada sergileyecekleri, farklı ülkelerden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşacakları ortamı sağlayacaktır.

2-Yurtdışından birçok farklı ülkeden ve Türkiye’nin farklı illerinden gelecek olan sektör ilgilileri ile kuracağınız bağlantılar ile yurtiçi ve yurtdışında yeni bayi, toptancı ve dağıtımcılarla birebir iletişim kurarak,ürün ve hizmetlerinizi doğrudan tanıtıp satış organizasyonunuzu yerel ve uluslar arası boyutta yaygınlaştırabileceksiniz.

3-Türkiye’nin ve dünyanın farklı coğrafyalarından fuara gelen pek çok firma, dernek ve sektör profesyonelleri ile yüz yüze iletişim kurarak yeni iş bağlantıları, ortaklıklar ve yatırım fırsatları yaratabileceksiniz. Firmanız için yeni tedarikçiler ve çözüm ortakları bulma fırsatını yakalayabileceksiniz.

4-Mevcut iş birliğinizin olduğu sosyal paydaşlarınızla yüz yüze iletişim kurarak ticari ilişkilerinizi kuvvetlendirebileceksiniz.

5-Fuarda bulunan firma ve kurumlara, sektör profesyonellerine ve basın yayın kuruluşlarına tanıtımınızı yaparak firmanızı ve markanızı duyurabilecek, sektördeki tanınmışlığınızı ulusal ve uluslararası alanda güçlendirebileceksiniz.

6-İyi hazırlanmış bir fuar, katılımcılarına bir gösteri alanı, satış bürosu ve satış imkanı sunar. Fuara katılan firmalar ve ziyaretçiler arasında tarafsız bir saha olan fuarlar sayesinde, firmalar ziyaretçilerine karşı şeffaf olma şansını yakalar. Fuarlar firma ve ziyaretçi arasında satışı sonuçlandırmak için yüz yüze iletişim kurma imkanı sağlar.

7-Fuarı yurtiçi ve yurtdışından ziyaret eden hedef müşteri kitlelerinizi, rakip firmalarla aynı çatı altında büyük bir rekabet ortamı içinde karşılayarak, onlara en üst düzey hizmeti verme imkanı bulabilirsiniz. Pazar araştırması ve talepleri yakından takip ederek, düşünülen muhtemel fiyatları test ederek müşterilerin tepkileri ölçülebilir, yenilikler, değişik ürün ve dizaynlarla ön plana çıkabilirsiniz.

8-Türkiye’nin stratejik konumunun getirdiği avantaj ile Yurtdışı hedef pazarlar olan Balkanlar, Avrupa, Kafkasya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Batı ve Orta Asya ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde; Türkiye’de ise sektörlerin yoğunlaştığı iller başta olmak üzere ticari ağınızı genişletecek profesyonellerle buluşacaksınız.

ReedTuyap Fuarları tüm ürün ve teknolojilerini bir araya toplayarak sektörlerin , büyük buluşmalarını gerçekleştirecek.

9-Sektörde faaliyet gösteren üretici firmalar, tedarikçiler, makine üreticileri, hizmet sağlayıcılar, toptancılar, ithalatçılar, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık firmaları, sektörel sivil toplum kuruluşları ile aynı ortamda bir arada olarak pazar araştırması ve sektör analizi yapabilir, bu sayede pazarın talep ve beklentilerini yakından takip edebilirsiniz.

10-Fuar sırasında düzenlenen sektörel etkinliklere (seminer, kongre, panel vb.) katılarak son gelişmeler ve trendler konusunda bilgi sahibi olabilir; uluslar arası sektör liderleri ile doğrudan fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

11-Fuar sırasında hedef kitle ve müşterilerle birlikte yeni iş bağlantıları, ortaklıklar ve yatırım fırsatları yaratabilirsiniz.  Firmanızın ismini daha çok duyurabilir, çalışma alanınızı genişletebilirsiniz.

12-Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nin uluslararası alanda en önemli fuar organizasyonlarında eş zamanlı olarak düzenlenecek Reedtuyap fuarları birbirleri ile yaratacakları ortak ziyaretçi profili sayesinde çok yönlü görüşme platformları yaratacaklardır.


 

 
  Her Hakkı Saklıdır. 2017 Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.
Gizlilik Politikası |Kişisel Verilerin Korunması |İletişim |