Untitled Document


NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ

1-DOĞRU TERCİH
Reedtuyap Fuarları İle Sektörünüzü Yakından Tanıma Fırsatı Bulacaksınız.Yurtiçi Ve Yurtdışı Firmalar İle Birebir Görüşüp, Sektör Profesyonelleri Ve Sektörün Öncüleriyle Tanışıp Birebir Görüşme İmkanı Yakalayabilirsiniz.

2-YENİ İŞ FIRSATLARI YARATABİLECEKSİNİZ
Ulusal ve uluslararası pazarda yeni acente ve temsilcilikler edinme fırsatı yaratacak, Firmanıza yeni tedarikçi ve çözüm ortağı bulma fırsatını yakalayabileceksiniz.Türkiye’nin ve dünyanın farklı coğrafyalarından gelen pek çok firma, dernek ve sektör profesyonelleri ile iletişim kurarak yeni iş bağlantıları, ortaklıklar ve yatırım fırsatları şansına sahip olabilirsiniz.

3-ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRMA İMKANI BULACAKSINIZ
Rekabet eden yerli ve yabancı yüzlerce katılımcı firmanın sergiledikleri yeni ürünlerini ve hizmetlerini karşılaştırarak, en iyiyi seçip kıyas yapabilmek için en uygun ortamı bulacaksınız.

4-YENİ ÜRÜNLERİ VE TEKNOLOJİLERİ KARŞILAŞTIRMA İMKANI BULABİLECEKSİNİZ
Rekabet eden yüzlerce yerli ve yabancı katılımcı firmanın sergiledikleri son teknolojileri, yeni ürün ve hizmetlere ait detayları birebir inceleme ve deneyimleme imkanı bulabileceksiniz.

5-FUARLARIN SİNERJİSİNDEN YARARLANABİLECEKSİNİZ
Birbirini tamamlayan konularda eş zamanlı düzenlenen ReedTuyap Fuarları ,bir defada birçok sektör hakkında ihtiyacınız olan güncel pazar bilgisine tek adımda ve doğrudan ulaşabilirsiniz.

6-ETKİNLİKLERE KATILARAK SEKTÖRDEKİ SON TRENDLER VE GELİŞMELERDEN HABERDAR OLACAKSINIZ
Fuar sırasında düzenlenen bilimsel etkinliklere (seminer, kongre, panel vb.) katılarak sektördeki son teknolojik gelişmeler ve sektörel trendler konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.


 

 
  Her Hakkı Saklıdır. 2017 Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.
Gizlilik Politikası |Kişisel Verilerin Korunması |İletişim |